Beşiktaş’ta Semih Kılıçsoy’a Premier Lig kancası! Transfer için rekor beklenti

18 yaşındaki santrfor Semih Kılıçsoy’a Avrupa devlerinin ilgi duyduğu dönemde yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Genç forvete Premier Lig temsilcisinin kanca attığı belirtildi. Semih Kılıçsoy için Beşiktaş’ın beklediği bonservis bedeli netlik kazandı.

İngiliz basınından Caught Offside’ın haberine göre; Premier Lig ekiplerinden West Ham United, Michail Antonio’nun ilerleyen yaşı sebebiyle forvet arayışlarına başladı. West Ham United’ın hücum hattına genç bir oyuncuyu dahil etmek istediği aktarıldı.

West Ham United’ın oyun anlayışına güçlü fiziği nedeniyle uyum sağlayacağı düşülen Semih Kılıçsoy’un Ada ekibinde transfer listesinde en üst sıralarda yer aldığı belirtildi.

Semih Kılıçsoy için Beşiktaş’ın talep ettiği bonservis bedelinin netlik kazandığı kaydedildi. 18 yaşındaki futbolcu için yapılacak 25-30 milyon euro bandındaki tekliflerin Beşiktaş tarafından kabul edilmesinin planlandığı vurgulandı.

West Ham United’ın kısa süre içerisinde Semih Kılıçsoy için Beşiktaş’a transfer teklifinde bulunmaya hazırlandığı aktarıldı. 18 yaşındaki forvetle Arsenal ile Tottenham’ın da ilgilendiği belirtildi. Semih Kılıçsoy’un düzenli forma şansı bulabilecek olmasının West Ham United tarafından ikna sürecinde kullanılabileceği kaydedildi.

Semih Kılıçsoy bu sezon Beşiktaş’ta 30 karşılaşmada forma şansı buldu. 18 yaşındaki santrfor bu müsabakalarda 11 kez rakip fileleri havalandırdı. Semih Kılıçsoy takım arkadaşlarına 2 gol pası verdi.

Semih Kılıçsoy’un Beşiktaş ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2028’de sona erecek. 18 yaşındaki santrforun güncel piyasa değeri 8 milyon euro.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir