Lenovo’nun yeni tableti kendini işte karşınızda Tab Plus 2024

Lenovo Tab Plus 2024‘ün yakında dünya genelinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Tablet, Google Play Console ve FCC gibi çeşitli sertifikasyon veri tabanlarında göründü. Bu modelin, kısa süre önce Çin’de tanıtılan Lenovo Xiaoxin Pad Studio‘nun global versiyonu olduğu düşünülüyor.

Lenovo Xiaoxin Pad Studio, MediaTek Helio G99 işlemcisi ve ARM Mali G57 GPU ile güçlendirilmiş olup, 8 GB RAM ve Android 14 işletim sistemi ile çalışıyor. 1200×2000 piksel çözünürlük ve 240 dpi yoğunluk sunan ekranı, net ve detaylı görseller sağlıyor.

Lenovo’nun yeni tableti kendini işte karşınızda Tab Plus 2024

Lenovo Tab Plus 2024‘ün tasarımı, üst kısımdaki yuvarlatılmış kenarları ve ses ile güç düğmelerinin erişilebilir konumları ile öne çıkıyor. FCC belgeleri, arka panelin tasarımına dair bazı ipuçları verse de detaylı estetik bilgileri içermiyor. 3C sertifikasına göre, tablet 45W şarj cihazı ile birlikte gelecek.

Bu sertifikasyonlardan anlaşıldığı üzere, Lenovo Xiaoxin Pad Studio‘nun global pazar için yeniden markalanmış hali olan Lenovo Tab Plus 2024‘ün özellikleri aşağıdaki gibi olacak.

Lenovo Xiaoxin Pad Studio, 11.5 inçlik LCD ekranı ile 2000 x 1200 piksel çözünürlük ve 90 Hz yenileme hızı sunuyor. Ekran, not alma ve çizim için stylus girişini destekliyor. Ses sistemi için Lenovo, JBL ile işbirliği yaparak dört tweeter ve dört mid-bas crossover ünitesinden oluşan sekiz hoparlör entegre etti. Bu sistem, Dolby Atmos ve Hi-Res Audio sertifikaları ile destekleniyor ve 26 watt ses gücü sağlıyor. Tablet, MediaTek Helio G99 işlemcisi, 8 GB RAM ve 256 GB’a kadar depolama alanı sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir